Přihláška Výsledky

Aktuality


Lipno Sport Fest 2015

29.04.2015 | V termínu 15.-23. srpna 2015 pro vás připravujeme už čtvrtý ročník Lipno sport festu. Detailní program včas uveřejníme na našich stránkách, ale opět se můžete těšit na lekce na in-line bruslích, běžeckou školu, cvičení nejen pro ženy, vyjížďku na kole nebo Salomon běh s výběhem na Stezku korunami stromů. Těšíme se na vás v Lipně nad Vltavou

Pátek bude na Lipno Sport Festu nabitý sportem i kulturou

29.08.2014 | Pátek bude na Lipno Sport Festu plný sportu, ale i kultury. Kromě sportovních kurzů, které budou probíhat po celý den, se můžete těšit od 17 hodin na dovádivou koncertní show pro děti i rodiče Pískomil se vrací. Kapela Pískomil se vrací hraje živou energickou hudbu, při které se nenudí ani rodiče.

Ve čtvrtek si nenechte ujít večerní běh na stezku

26.08.2014 | Ve čtvrtek 28.8. si nenechte ujít večerní běh na Stezku korunami stromů, který se bude konat v rámci Lipno Sport Festu. Start závodu je ve 21.00 hodin z pláže pod Aquaworldem. Každý závodník bude označen páskou a vstup na stezku bude mít zdarma. Pro výherce jsou připraveny ceny od skupiny ČEZ.

Na Lipně to fičelo. Mrázek a Gregorová zaběhli rekordy

24.08.2014 | Horský půlmaraton Salomon Trail Running Cupu na Lipně potvrdil pověst jednoho z nejkrásnějších zážitkových závodů.

Lipno Sport Fest: devět dní netradiční zábavy!

15.08.2014 | Již třetí ročník v České republice zcela unikátního festivalu kombinujícího sport a kulturu Lipno Sport Fest, který se uskuteční od 23. do 31. srpna převážně na písečné pláži v Lipně nad Vltavou, nabídne letos téměř šest desítek akcí určených pro všechny věkové kategorie, a to od závodů pro potěšení, mistrovství republiky, sportovních kurzů až po kulturní představení.

Multimediální show VLTAVA ŽIJE získala první cenu

23.07.2014 | Multimediální show VLTAVA ŽIJE (Vltava Lives), v produkci agentury Art4promotion, získala celosvětové ocenění ILDA ARTISTIC AWARDS 2014 a pojede si letos v listopadu pro první cenu v kategorii MULTIMEDIÁLNÍ SHOW na slavnostní ceremoniál do Las Vegas. Prvenství získala v konkurenci 160 přihlášených show z celého světa.

LIPNO SPORT FEST se blíží

02.07.2014 | Od 23. do 31. srpna bude Lipno nad Vltavou hostit 3. ročník LIPNO SPORT FESTu, akci nabitou sportem a kulturou. Návštěvníci Lipna se budou moci po celých devět dnů zdarma účastnit kurzů in-line bruslení, plavání či windsurfingu, budou si moci zaběhat, objet Lipno na kole či si vyzkoušet paddleboard. Bohatý kulturní program pak osloví jak děti, tak i dospělé. A to vše zcela zdarma.

Lipno Sport Fest 2014!

10.04.2014 | I letos se můžete těšit na Lipno Sport Fest a to v termínu 23. - 31.8. Jako každý rok na vás čeká bohatý sportovní, ale i kulturní program. Detaily ještě ladíme, ale už teď se můžete těšit například na závody dračích lodí (23.8.), Salomon Trail Running Cup 2014 (24.8.), ranní výběh, půjčovnu a výuku na inline bruslích, cvičení zejména pro ženy, noční výběh na osvětlenou Stezku nad korunami stromů, cyklistickou vyjížďka okolo Lipna, výuka lukostřelby nebo orientační běh. A poslední víkend nebude

Mistry kopců okolo Lipna jsou Havlíček a Gregorová

24.08.2013 | Favorité uspěli. Ale nadřeli se a zároveň si užili. Horský půlmaraton na Lipně, třetí díl letošního Salomon Trail Running Cupu, naplnil očekávání nádherné běžecké slavnosti. Pro více než dvě stovky běžců na trati, ale i stovky diváků podél ní. „Jsme rádi, že jsme trať nakonec vytyčili takhle. Potvrdilo se, že to lidi ocení, že jim stojí za to se pak vypravit i hodně daleko,“ řekl Martin Dvořák z pořadatelského týmu. Ještě v posledních týdnu totiž prošla trať úpravami, které vycházely vstříc buj

Hejtman Jiří Zimola navštívil LIPNO SPORT FEST

21.08.2013 | V úterý 20.8. navštívil LIPNO SPORT FEST hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola. Největší sportovně kulturní akce svého druhu v České republice navíc sám udělil záštitu.

Den se SPECIALIZED

20.08.2013 | Ve středu vás na LIPNO SPORT FESTu čeká den se SPECIALIZED. Po celý den můžete testovat nejnovější modely kol a od 10, 14 a 16 hodin se můžete těšit na teorii i praxi, jak jezdit bezpečně na kole, na přednášky o správném nastavení posedu na kole (Body Geometry Fit). V rámci dne se SPECIALIZED vyroste na pláži pod Aquaworldem i dětská cyklistická dráha. To vše zdarma.

Orientační běh u Stezky korunami stromů pro celou rodinu

19.08.2013 | Ve čtvrtek 22.8. si v rámci LIPNO SPORT FESTu můžete zazávodit v orientačním běhu u Stezky korunami stromů. Start je u Stezky v 10.30 hodin, registrace o hodinu dříve. Na trati dlouhé cca 4 km vás čeká celkem 11 kontrol s otázkami. Aby nám děti na trati nezabloudily, připravili jsme i rodinnou kategorii. Každý závodník (od 6 let) pak získá jízdu na tobogánu na Stezce korunami stromů zdarma. Trať je nenáročná a dá se zvládnout i s kočárkem.

Během LIPNO SPORT FESTu se můžete zdokonalit v in-line brusl

02.08.2013 | Ve všední dny bude pro návštěvníky LIPNO SPORT FESTu připraveno mnoho aktivit. Jedna z nich je výuka in-line bruslení. Každý, kdo se dostaví do na plář pod Aquaworldem v příslušnou hodinu, bude mít možnost shlédnout in-line exhibici, projít kurzem in-line dovedností a nakonec absolvovat projížďku na bruslích, kde si své nově nabité vědomosti vyzkouší v praxi. To vše proběhne pod dohledem profesionálního lektora.

ČEZ Energy Zone

31.07.2013 | Objevte sílu společné energie v ČEZ Energy Zone! Připravili jsme si pro vás úplně nový program - nové technologické hračky vám zlepší den, osvěží hlavu, dobijí telefon i notebook. Už jste třeba někdy lenošili na solárním lehátku nebo si udělali fotku díky síle vlastních plic? U nás si můžete dobít energii příjemným způsobem. Nepřehlédněte ve dnech 23. - 24.8. na pláži pod Aquaworldem Lipno oranžový stan a přijďte se k nám přesvědčit, jaké úžasné věci dokáže naše společná energie. Těšíme se na vá

2. ročník LIPNO SPORT FESTU

22.07.2013 | Ve dnech 17. - 25.8.2013 se již podruhé uskuteční LIPNO SPORT FEST. I letos se můžete těšit na 9 dní plných sportu a zábavy. O víkendech se bude konat např. Mistrovstní republiky v olympijském triatlonu nebo dálkovém plavání, ve všední dny jsou připraveny sportovní kurzy zdarma.

Den s NIKE

22.07.2013 | V pondělí 19.8. se můžete těšit na Den s NIKE. Po celý den můžete testovat nové modely běžeské obuvi, vyzkoušet si běžeckou lekci v rámci NIKE Training Club a společně si zacvičit. Vše v Lipně nad Vltavou na pláži pod Aquaworldem Lipno.

© 2014 SportGroup.cz / Webhosting by Yourhosting.cz / CMS by YourEditor

Home | Aktuality | Místo konání | Volný čas | Program | Ubytování | Partneři | Kontakt | Media | Galerie