Přihláška Výsledky

Program

LIPNO SPORT FEST 2014

23. - 31.8.2014

SOBOTA 23.8.

Dragon Boat Grand Prix  2014 

http://www.dragonboat.cz/propozice/terminovka2014.pdf

10.00 – 18.00 sport expo Marina

10.00 – 17.00 testování běžecké obuvi Salomon a GPS hodinek Suunto

19.30 - Sisa Fehérová a Pitch Bender

celý den – testování kol Author

NEDĚLE 24. 8. 

Salomon Trail Running Cup 2014 - BĚH PRO VEŘEJNOST. Jeden ze sedmi závodů největšího běžeckého seriálu v terénu. S  výběhem na Stezku korunami stromů.

http://www.strc.cz/strc-2014/lipno-nad-vltavou-2014

Časový program Salomon Trail Running Cup:

09:00 – 12:00 Prezentace závodníků

12:30 – Start děti do 9 let (2014-2005) na 200 metrů

12:40 – Start děti 10-12 let (2004-2002) na 800 metrů

13:00 – Start hobby běh a starších žák / žákyň 13-15 let (2001-1999) na 1600m

13:30 – Hlavní běh na 21 km

16:30 – Vyhlášení výsledků

10.00 – 18.00 sport expo Marina

10.00 – 17.00 testování běžecké obuvi Salomon a GPS hodinek Suunto

17.00 Divadlo Studna (Hosín) – Zakletá princezna

PONDĚLÍ 25. 8.

  8.00 ranní výběh 

10.00 – 17.00 půjčovna bruslí, půjčovna koloběžek YEDOO, půjčovna kol Author, paddle boardy - s obsluhou

10.00 – 11.00 výuka inline bruslí s lektorem

11.00 – 12.00 cvičení nejenom pro ženy, dance aerobik a bodystiling Eva Pšeničková

13.00 - 14.00 Lyžujeme v létě aneb malá ochutnávka zimy z lyžařské školy Skischool Lipno

14.00 – 17.00 RunCzech - běžecká lekce pod vedením trenérů z běžeckého centra Running Mall a testování adidas běžecké obuvi

15.00 - 16.00 Beseda o sportování v těhotenství a u čerstvých maminek, vede Simona Vlašimská, vítězka Womens Challenge 2013

15.00 – 16.00 výuka inline bruslí s lektorem

16.00 – 17.00 cvičení nejenom pro ženy, aerobic, dance aerobik a bodystiling Eva Pšeničková

 

ÚTERÝ 26.8.

8.00 ranní výběh 

10.00 – 13.00 RunCzech - běžecká lekce pod vedením trenérů z běžeckého centra Running Mall a testování adidas běžecké obuvi

10.00 – 17.00 půjčovna bruslí, půjčovna koloběžek YEDOO, půjčovna kol Author, paddle boardy - s obsluhou

10.00 – 11.00 výuka inline bruslí s lektorem

11.00 – 12.00 cvičení nejenom pro ženy, Aerobic, Břišní pekáč – Hanka Kynychová

12.00 - 13.00 diskuze o cvičení s Hankou Kynychovou

15.00 – 16.00 výuka inline bruslí s lektorem

 

 

17.00 Vojtáno Vrtek – Velká cirkusová pohádka

STŘEDA 27. 8.

  8.00 ranní výběh 

10.00 – 17.00 půjčovna bruslí, půjčovna koloběžek YEDOO, půjčovna kol Author, paddle boardy - s obsluhou

10.00 – 11.00 výuka inline bruslí s lektorem

10.30 – 14.00 orientační běh u Stezky korunami stromů

11.00 – 12.00 cvičení nejenom pro ženy, pilates, výrazový tanec, Lucie Hanzalová

15.00 – 16.00 výuka inline bruslí s lektorem

15.00 - 16.00 Beseda o sportování v těhotenství a u čerstvých maminek, vede Simona Vlašimská, vítězka Womens Challenge 2013

16.00 – 17.00 cvičení nejenom pro ženy, pilates, výrazový tanec, Lucie Hanzalová

 

ČTVRTEK 28.8.

8.00 ranní výběh 

10.00 – 17.00 půjčovna bruslí, půjčovna koloběžek YEDOO, půjčovna kol Author, paddle boardy - s obsluhou

10.00 – 11.00 výuka inline bruslí s lektorem

10.00 cyklistická vyjížďka okolo Lipna (dvě trasy 60 a 90 km)

11.00 – 12.00 cvičení nejenom pro ženy, Jumpboxing Boots + trampoline, Piloxing, Zuzana Kubáňová

13.00 - 14.00 Lyžujeme v létě aneb malá ochutnávka zimy z lyžařské školy Skischool Lipno

15.00 – 16.00 výuka inline bruslí s lektorem

15.00 – 17.00 výuka lukostřelby

16.00 – 17.00 cvičení nejenom pro ženy, Jumpboxing Boots + trampoline, Piloxing, Zuzana Kubáňová

17.00 Divadlo Z Praku - ČERVENÁ KARKULKA aneb To je náhodička

21.00 noční výběh na osvětlenou Stezku korunami stromů za doprovodu bubeníků Bummmbuk

PÁTEK 29.8.

8.00 ranní výběh 

10.00 – 17.00 půjčovna bruslí, půjčovna koloběžek YEDOO, půjčovna kol Author, paddle boardy - s obsluhou

10.00 – 17.00 horolezecká stěna

10.00 – 11.00 výuka inline bruslí s lektorem

11.00 – 12.00 cvičení nejenom pro ženy, Piloxing, Zumba – Hanka Macků

13.00 - 14.00 Lyžujeme v létě aneb malá ochutnávka zimy z lyžařské školy Skischool Lipno

15.00 – 16.00 výuka inline bruslí s lektorem

15.00 – 17.00 výuka lukostřelby

15.00 - 16.00 Beseda o sportování v těhotenství a u čerstvých maminek, vede Simona Vlašimská, vítězka Womens Challenge 2013

16.00 – 17.00 cvičení nejenom pro ženy, Piloxing, Zumba – Hanka Macků

Mistrovství ČR Jachting, třída Rs

http://www.sailing.cz/kalendar.php?detail=9857

17:00 Pískomil se vrací – živý koncert pro živé děti

19:00  Poděkování reprezentantům za zodpovědnou a úspěšnou reprezentaci České republiky při Mistrovství Evropy 2014 v raftingu konaném 17. - 20. července 2014 v Bratislavě - Čunovu ve Slovenské republice.

20:00 DASHA a Pajky Pajk Quartet

21.30 Laser show

SOBOTA 30. 8. 

Mistrovství ČR Jachting, třída Rs

http://www.sailing.cz/kalendar.php?detail=9857

NEDĚLE 31. 8.

Mistrovství ČR Jachting, třída Rs

http://www.sailing.cz/kalendar.php?detail=9857


© 2014 SportGroup.cz / Webhosting by Yourhosting.cz / CMS by YourEditor

Home | Aktuality | Místo konání | Volný čas | Program | Ubytování | Partneři | Kontakt | Media | Galerie